EATON HFD1110L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfd, Complete Breaker | BH9XNQ
EATON HFD1110L Molded Case Circuit Breaker, Type Hfd, 1-Pole, 110A, 347 Vac, 125 Vdc, Line And Load
Item: BH9XNQModel: HFD1110L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 1.38"