EATON GHC3100S2 C Complete Molded Case Circuit Breaker, G-Frame, Ghc, Fixed Thermal | BH9VGF
EATON GHC3100S2 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100A, 125/250 Vdc, 240 Vac Rear W/ Left Pigtail
Item: BH9VGFModel: GHC3100S2
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4 22/25"
Length 2.63"
Width 3"