EATON FTF2NK12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 90/150A, F Frame, Type W
Item: BH9RMYModel: FTF2NK12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 150/90A
Width 25"