EATON FTF2LG12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/100A, F Frame, Type W
Item: BH9RLVModel: FTF2LG12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 100/60A
Width 25"