EATON FTF2KK12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 90A, F Frame
Item: BH9RLEModel: FTF2KK12
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 90/90A
Width 25"