EATON FTF2BF12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/50A, F Frame, Type W
Item: BH9RFMModel: FTF2BF12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 20/50A
Width 25"