EATON FRF2MH18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/125A, F Frame
Item: BH9RBPModel: FRF2MH18
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 125/70A
Width 25"