EATON FRF2LK18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 90/100A, F Frame
Item: BH9RBFModel: FRF2LK18
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 100/90A
Width 25"