EATON FRF2LG18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/100A, F Frame
Item: BH9RATModel: FRF2LG18
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 100/60A
Width 25"