EATON FRF2LF12 Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 50/100A, F Frame
Item: BH9RAYModel: FRF2LF12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 100/50A
Width 25"