EATON FRF2KB12 F10 Dual Feeder Motor Control Center 90/20A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9RAC
EATON FRF2KB12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/90A, F Frame
Item: BH9RACModel: FRF2KB12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 90/20A
Width 25"