EATON FRF2JG12 F10 Dual Feeder Motor Control Center 80/60A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QZT
EATON FRF2JG12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/80A, F Frame
Item: BH9QZTModel: FRF2JG12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 80/60A
Width 25"