EATON FRF2FN18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 50/150A, F Frame
Item: BH9QYNModel: FRF2FN18
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 50/150A
Width 25"