EATON FRF2AL12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/100A, F Frame
Item: BH9QVWModel: FRF2AL12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 15/100A
Width 25"