EATON FRF2AK12 F10 Dual Feeder Motor Control Center 15/90A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QVP
EATON FRF2AK12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/90A, F Frame
Item: BH9QVPModel: FRF2AK12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Lever/Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 15/90A
Width 25"