EATON FNF2NH18 Dual Feeder Motor Control Center 150/70A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QHP
EATON FNF2NH18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/150A, F Frame
Item: BH9QHPModel: FNF2NH18
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 150/70A
Width 25"