EATON FNF2MB14 Dual Feeder Motor Control Center 125/20A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QHA
EATON FNF2MB14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/125A, F Frame
Item: BH9QHAModel: FNF2MB14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 125/20A
Width 25"