EATON FNF2LL18 Dual Feeder Motor Control Center 100/100A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QGR
EATON FNF2LL18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 100A, F Frame
Item: BH9QGRModel: FNF2LL18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 100/100A
Width 25"