EATON FNF2JE14 Dual Feeder Motor Control Center 80/40A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QFT
EATON FNF2JE14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 40/80A, F Frame
Item: BH9QFTModel: FNF2JE14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 80/40A
Width 25"