EATON FNF2HK18 Dual Feeder Motor Control Center 70/90A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QFD
EATON FNF2HK18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/90A, F Frame
Item: BH9QFDModel: FNF2HK18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 70/90A
Width 25"