EATON FNF2GK14 Dual Feeder Motor Control Center 60/90A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QEG
EATON FNF2GK14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/90A, F Frame
Item: BH9QEGModel: FNF2GK14
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 60/90A
Width 25"