EATON FNF2FG14 Dual Feeder Motor Control Center 50/60A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QDK
EATON FNF2FG14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 50/60A, F Frame
Item: BH9QDKModel: FNF2FG14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 50/60A
Width 25"