EATON FNF2EN18 Dual Feeder Motor Control Center 40/150A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QDN
EATON FNF2EN18 Dual Feeder Motor Control Center 40/150A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker
Item: BH9QDNModel: FNF2EN18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 40/150A
Width 25"