EATON FNF2DF14 Dual Feeder Motor Control Center 30/50A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QDA
EATON FNF2DF14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 30/50A, F Frame
Item: BH9QDAModel: FNF2DF14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 30/50A
Width 25"