EATON FNF2CN18 Dual Feeder Motor Control Center 25/150A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QCN
EATON FNF2CN18 Dual Feeder Motor Control Center 25/150A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker
Item: BH9QCNModel: FNF2CN18
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 18"
Trip Rating 25/150A
Width 25"