EATON FNF2BL14 Dual Feeder Motor Control Center 20/100A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QBW
EATON FNF2BL14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/100A, F Frame
Item: BH9QBWModel: FNF2BL14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 20/100A
Width 25"