EATON FNF2BG14 Dual Feeder Motor Control Center 20/60A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QBP
EATON FNF2BG14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/60A, F Frame
Item: BH9QBPModel: FNF2BG14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 20/60A
Width 25"