EATON FNF2AA14 Dual Feeder Motor Control Center 15/15A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9QAR
EATON FNF2AA14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15A, F Frame
Item: BH9QARModel: FNF2AA14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 15/15A
Width 25"