EATON FJF2KJ14 Dual Feeder Motor Control Center 90/80A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9PWM
EATON FJF2KJ14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 80/90A, F Frame
Item: BH9PWMModel: FJF2KJ14
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 90/80A
Width 25"