EATON FJF2KD14 Dual Feeder Motor Control Center 90/30A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9PVY
EATON FJF2KD14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 30/90A, F Frame
Item: BH9PVYModel: FJF2KD14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 90/30A
Width 25"