EATON FJF2JH14 Dual Feeder Motor Control Center 80/70A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9PVG
EATON FJF2JH14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 70/80A, F Frame
Item: BH9PVGModel: FJF2JH14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 80/70A
Width 25"