EATON FJF2HG14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/70A, F Frame
Item: BH9PUYModel: FJF2HG14
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 70/60A
Width 25"