EATON FJF2BG14 Dual Feeder Motor Control Center 20/60A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9PQG
EATON FJF2BG14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/60A, F Frame
Item: BH9PQGModel: FJF2BG14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 20/60A
Width 25"