EATON FJF2AC14 Dual Feeder Motor Control Center 15/25A Trip Rating, Hfd Circuit Breaker | BH9PPR
EATON FJF2AC14 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/25A, F Frame
Item: BH9PPRModel: FJF2AC14
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Rotary Handle
Size 14"
Trip Rating 15/25A
Width 25"