EATON FG3225S02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fg | BH9PGN
EATON FG3225S02 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fg, 3-Pole, 225A, 600 Vac, Line/Load, 60 Hz
Item: BH9PGNModel: FG3225S02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5"
Length 7"
Width 5"