EATON FG3110S01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fg | BH9PEZ
EATON FG3110S01 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fg, 3-Pole, 110A, 600 Vac, Line/Load, 60 Hz
Item: BH9PEZModel: FG3110S01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5"
Length 7"
Width 5"