EATON FDF2HG12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 60/70A, F Frame
Item: BH9NTQModel: FDF2HG12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 70/60A
Width 25"