EATON FDF2CM18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 25/125A, F Frame
Item: BH9NQAModel: FDF2CM18
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 25/125A
Width 25"