EATON FDF2CA12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 15/25A, F Frame
Item: BH9NPNModel: FDF2CA12
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 25/15A
Width 25"