EATON FDF2BN18 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/150A, F Frame
Item: BH9NPJModel: FDF2BN18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 18"
Trip Rating 20/150A
Width 25"