EATON FDF2BJ12 Dual Circuit Breaker Feeder Unit, 240/480/600 VAC, 20/80A, F Frame
Item: BH9NPCModel: FDF2BJ12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Control Center
Circuit Breaker Type HFD
Feed Type Dual
Height 16"
Length 22"
Operation Slider Handle
Size 12"
Trip Rating 20/80A
Width 25"