EATON FDE322536L C, F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 225A | BH9NMD
EATON FDE322536L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 225A, 3-Pole, Etu Lsig Trip, Fde Breaker
Item: BH9NMDModel: FDE322536L
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"