EATON FDE322535L C, F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 225A | BH9NLX
EATON FDE322535L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 225A, 3-Pole, Etu Lsg Trip, Fde Breaker
Item: BH9NLXModel: FDE322535L
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"