EATON FDE315021W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fde, Digitrip 210 Rms | BH9NKE
EATON FDE315021W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, No Terminals, 50/60 Hz
Item: BH9NKEModel: FDE315021W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"