EATON FDE310021A34 C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fde, Digitrip 210 Rms | BH9NJJ
EATON FDE310021A34 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side, 1A-1B, 50/60 Hz
Item: BH9NJJModel: FDE310021A34
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"