EATON FDCE322532W C, F-Frame Molded Case Circuit Breaker, 225A | BH9NHE
EATON FDCE322532W Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 225A, 3-Pole, Without Terminals, Fdce Breaker
Item: BH9NHEModel: FDCE322532W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"