EATON FDCE316036A31B02 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdc, 3-Pole, 160A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9NGCModel: FDCE316036A31B02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"