EATON FDB3150U61 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Fixed Thermal | BH9MUV
EATON FDB3150U61 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 150A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9MUVModel: FDB3150U61
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"