EATON FDB3125LA02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Fixed Thermal | BH9MRR
EATON FDB3125LA02 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MRRModel: FDB3125LA02
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"