EATON FDB3125A02S22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb | BH9MRK
EATON FDB3125A02S22 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9MRKModel: FDB3125A02S22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"